Home Blog Grid Anti-aging skin care(Turkish) PATSY O'NEILL VE SHAUN İLE YÜKSELEN YILDIZ GÖRÜNÜMÜ NASIL YARATILIR – Tropic Skincare

PATSY O’NEILL VE SHAUN İLE YÜKSELEN YILDIZ GÖRÜNÜMÜ NASIL YARATILIR – Tropic Skincare


Kafaları çevirmenin sırrı? Gerçekten oldukça basit – parlayan bir cilt, canlı mat bir dudak ve kırmızı halıya hazır bir ışıltı. Sanki gözlerinde yıldızlar var…

Makyaj sanatçısı ile çalıştık, Patsy O’Neill, size bu boğucu makyaj eğitimini getirmek için. Flörtöz, oyuncu ve somurtkan Patsy, Shauna’nın dudaklarına bu bronz görünüme cesur bir dokunuş getiren kırmızı bir ton gösterdi. Aynı efekti çeşitli cilt tonları, cilt tipleri ve yüz şekilleri için nasıl yaratacağınızı göstermek için bu görünümlerin birçoğunu farklı modellerde yeniden yarattık. Temel temel öğelerinizin ve araçlarınızın yanı sıra, Shauna’da gösterilen bu görünümü özelleştirilebilir, sürdürülebilir ürünümüzle yeniden oluşturabilirsiniz. Renk paleti.

Kendiyle ilgili neyi kutlamaktan hoşlandığı sorulduğunda, Shauna bize “İrlandalı güzel saçlarıyla” oldukça gurur duyduğunu söyledi. Onunla aynı fikirde olamayız…

ADIM ADIM

ADIM BİR

Işıltıya giden yol hafif bir katmanla başlar. BEAUTY BOOSTER şeffaf Fondöten Gölge 4’tekullanılarak uygulanan EKO SANATÇI kabuki fırçası.

ile teninizdeki parlaklığı artırarak takip edin. ILLUMA ışık yayan kapatıcı Gölge 3’te gözlerin altında, nazikçe daha büyük ucuyla karıştırarak ECO ARTIST düz detaylandırma fırçası.

İKİNCİ ADIM

İle kapsamınızı tamamlayın MİNERAL VAKFI Gölge 5’te, yanaklarınızdan başlayarak dairesel hareketlerle dışa doğru karıştırın. ECO ARTIST tam kapsama kabuki fırçası.

ADIM ÜÇ

Gözleri muhteşem bir şekilde çerçevelemek için kaşlarınızın spoolie ucuyla kaşlarınızı tarayın. ECO ARTIST 3’ü 1 arada göz fırçası.

kullanarak, açılı uçla ekstra tanım ekleyin. BROW BOSS belirginleştirici pudra keçiboynuzu yumuşak ve kabarık doğal bir bitiş için.

ADIM DÖRT

Tropiklere uygun bronz bir ten için, süpürün JET SET preslenmiş bronzlaştırıcı Bali Bronz kullanarak alnınıza, yanaklarınıza, boynunuza, burnunuza ve çene çizginize ECO ARTIST pudra fırçası.

Ardından yanaklara yıldız kalitesinde bir dokunuş verin. BLUSH CRUSH preslenmiş renk Arsız Şeftali içindeile saç çizginize doğru karıştırarak ECO ARTIST pudra fırçası bir kez daha.

BEŞİNCİ ADIM

Şimdi esrarengiz bir bakış yaratmanın zamanı geldi! Düz tarafını alarak ECO ARTIST 3’ü 1 arada göz fırçası, uygulamak GÖZLER ÜZERİNDE basılan gölge Halo’da Göz kapaklarınızın her tarafında ve gözlerinizin köşelerinde vurgulamak için.

Elinizin geniş tarafını kullanarak karışıma dramatik bir hava katın. ECO ARTIST göz farı fırçası harmanlamak GÖZLER ÜZERİNDE basılan gölge Tarçınlı gözünün kıvrımına.

ALTINCI ADIM

Daha sonra aynı fırça ve gölgeyi elinizde tutarak sivri ucuna dönüşümlü olarak göz altına uygulayın.

Kirpik çizginizi belirleyerek bitirin. Köşeli ucu ile ECO ARTIST 3’ü 1 arada göz fırçası, uygulamak GÖZLER ÜZERİNDE basılan gölge Bambu Kömür içinde üst köşeye ve alt köşedeki su hattının altına.

YEDİNCİ ADIM

Ulaşmak SABİTLEME JEL MASKARA (senin bir parçası Siyah Kirpik Uzatma Kiti) gösterişli bir derinlik için kirpiklerinize bir kat uygulayın.

uygulayarak daha dolgun bir çarpıntı elde edin. ELYAF UZATMA sadece üst kirpiklerinize uygulayın ve son kat maskara ile kapatın.

SEKİZİNCİ ADIM

Ve şimdi, son rötuşlar! GÖZLER ÜZERİNDE basılan gölge Halo’da anında kalabalığın arasından sıyrılmanızı sağlayan sansasyonel bir vurgulayıcı olarak ikiye katlanır. Basitçe elmacık kemiklerinizin üst kısmına doğru hareket ettirin. ECO ARTIST pudra fırçası.

Ardından, canlı bir renk patlaması eklerken tatlı dudaklar sizi bekliyor. KISS ME HIZLI ruj sıcak haşhaş içinde.Source link

Share:

You may also like

change language