Home Blog Grid Anti-aging skin care(Turkish) Onun İçin Noel Hediyesi Fikirleri

Onun İçin Noel Hediyesi Fikirleri


Sıra dışı olmaya devam eden bir yılın sonunda, hayatınızdaki kadınları nasıl özel hissettireceğiniz konusunda kafanız mı karıştı? Annenize veya kızınıza, teyzenize, kız kardeşinize veya partnerinize, kendilerine bakmaları için biraz zaman ayırmalarının tam zamanı olduğunu düşündüğünüzü söylemek ister misiniz?

Bu kış sizin için cevaplarımız var. Tüm ürünlerimiz herkes için uygun olsa da, hayatınızdaki bayan için her zaman başkalarına karşı nazik olmak için zaman alan, ancak belki de kendine karşı daha fazla zaman alan bayan için favori hediye fikirlerimizin bir listesini hazırladık.

LUSCIOUS LIPS KOLEKSİYONU

Pout mükemmellik bekliyor! Bu dudak seven üçlü, canlı renk patlamaları ve zengin pigmentli tanımla gerçekten baş döndürecek şekilde ayarlandı ve bunlar sadece ilk izlenimlerden ibaret değil. Başları çevirirken dudaklara özen göstermelerini ve onları nefis öpülesi bir durumda tutmalarını sağlamak için besleyici, dolgun malzemelerle dolular.

ELIXIR yaşlanmaya meydan okuyan omega yağı

Parlaklık güçlendiricimizi bir şişede daha iyi bir cilt olarak düşünmeyi seviyoruz. OG Tropic ürünlerinden biri olan bu A-lister, sevdiklerinizin her zaman kırmızı halıya hazır, muhteşem bir Hollywood ışıltısı sergilediklerinden emin olmak için gittikleri her yere götürmek isteyeceği artı bir üründür. Kolajen artırıcı ve nefis pürüzsüzlükteki bu altın harikası, gerçek cilt bakımı zenginliği için cilt üzerinde zahmetsizce kayar.

MASKE SİHİRLİ KOLEKSİYONU

Hepimiz mümkün olan her yerde küçük bir lüks anının tadını çıkarmayı severiz ve bu üçlü karıştırıp eşleştirmeye hazır maske bakımları, bu lüksü sevdiklerinizin güzellik rutininin düzenli bir parçası haline getirmek için burada. Lekeleri arındırmak ve önlemek? Kontrol etmek! Derinlemesine nemlendirici susamış ciltler? Kapattım! Parlatma, tonlama ve sıkılaştırıcı cilt? Problem değil.

LÜKS BANYO KÖPÜĞÜ

Ah, bir mumun titreşmesi odayı aydınlatırken ilahi aromatik kabarcıklarla dolu küvette ılık bir ıslanma. Daha rahat bir şey olabilir mi? Dört tatlı kokulu koku seçiminizle, özel bir kişiye keyifli bir banyo zamanı yaşatın. %100 doğal, yumuşatıcı ve pH dengeli, böylece en hassas ciltler bile rahatlayabilir.

ANNE KOLEKSİYONU

Hem yeni anneler hem de cilt bakımında daha hassas bir dokunuş arayan herkes için mükemmel. Cildi kurtaran bu dört kahraman, canlandırıcı duşlardan kuru, çatlamış cildi yumuşatmaya kadar tepeden tırnağa yatıştırıcı beslenme için bir araya getirildi.

RENK PALETİ

Gittikleri her yere yanlarında götürmek için kendi kişiselleştirilmiş görünümlerini yaratmalarına olanak tanıyan, sahip olması gereken nihai sürdürülebilir güzellikle birinin gününü geçirin. Sınırsız yeniden doldurma ve yeniden kullanım potansiyeli ile, seçim yapabileceğiniz milyarlarca yüksek kaliteli, Birleşik Krallık yapımı makyaj kombinasyonu ile çok yönlülüğü eşsizdir.

SAÇ BAKIMI KEŞİF KİTİ

Saçı güzel şeylerle besleyerek – yağ asidi bakımından zengin Habeş yağı, nemlendirici murumuru yağı ve koruyucu arginin amino asidi dahil – temizleme ve bakım için olmazsa olmazlardan oluşan koleksiyonumuz, sevdikleriniz muhteşem bir şekilde dağılmış bukleler hakkında olsun, bolca parlaklık sağlamak için elinizin altında. veya tatlı düz kilitler.

CİLT BAKIMI SEÇİMİ

Sonsuz miktarda cilt bakımı mutluluğunu ateşleyen gerçekten unutulmaz bir hediye için, özelleştirilebilir Cilt Bakımı Seçimlerimiz herhangi bir ağacın altında gurur duymayı hak ediyor. Temel ürünlerimizin set koleksiyonlarını, iki hedefe yönelik cilt bakımı ve bir maske ile birlikte tercih edebilir veya sevdiklerinizin hangi ürünlere doyamayacağını tam olarak biliyorsanız, onlara uygun kendi koleksiyonunuzu oluşturabilirsiniz. !Source link

Share:

You may also like

change language