Home Blog Grid Blog(Turkish) NASIL YAPILIR // Sakal yağı uygulama – Brighton Beard Company

NASIL YAPILIR // Sakal yağı uygulama – Brighton Beard Company


İyi günler bayanlar ve baylar. Umarım herkes tamamdır. Sakal bakımıyla ilgili diğer blog yazılarımız oldukça popüler olduğundan, bunu düzenli bir olay haline getireceğimizi düşündük! (Görmek ‘Sakal balsamı ve yağı arasındaki fark nedir? ve ‘Sakal büyümenizi nasıl optimize edersiniz‘)

En sık sorulan sorulardan biriyle başlayarak; sakal yağı nasıl uygulanır.

Temiz (kendimize ait yeni ve geliştirilmiş şampuan barımızla şampuanlama), duştan yeni çıkmış, havluyla kurutulmuş sakalla başlamak en iyisidir; tüylerin kütikülleri hala biraz açık olacak ve tüm yağ besinlerini emmeye en yatkın olacaktır. 1-2 damla yağ ile başlayın. (Gerekirse daha fazlasını eklemek daha kolaydır ve sakallı nektarı boşa harcamanıza engel olur!) Avucunuzun içine ekleyin, birlikte ovalayın ve ardından sakal ve alttaki deriye masaj yapın. Bir tarak veya doğal kıllı bir fırça ile sakalı tarayarak bitirin.

En iyi ipuçları? Sorduğunuza sevindik.

– Kapağı hemen vidalamayı unutmayın; Deneyimlerimizden size bunun bir sürü kalp kırıklığını kurtaracağını söyleyebiliriz.

– Barnetinizi ayırdıktan sonra başvurun, Yaşlı Joll’un sakal yağı kısa sürede severus snape ve yağlı perdeleri gibi görünmenizi sağlayacak!

İstediğiniz sıklıkta, günlük, günde iki kez kullanın, size kalmış! Doğru ya da yanlış bir yol yoktur, biraz deneme ve deneme yanılma ile sizin için mükemmel sakal bakım rutinini bulacaksınız.

Her zaman olduğu gibi, size cevap vermekten mutluluk duyarız çoğunlukla sakalla ilgili sorular (akşam yemeğinde ne yemeniz gerektiği konusunda tavsiyede bulunmak için elimizden gelenin en iyisini yapsak da, soru ortaya çıkarsa) bize info@thebrightonbeardcompany.co.uk adresinden bir e-posta gönderin.

Umarım bu yardımcı olmuştur ve iyi haftalar millet!Source link

Share:

You may also like

change language