Home Blog Grid Blog(Turkish) Kadınların Erkeklerden Sakallarını Düzeltmelerini İsteyen Başlıca Nedenler

Kadınların Erkeklerden Sakallarını Düzeltmelerini İsteyen Başlıca Nedenler


22 Mart 2021

“Tatlım, seni sevdiğimi biliyorsun ama… lütfen tıraş olur musun?”

Oof! Kardeşim, bunu sana söylediysen, acını hissediyoruz. Ne yazık ki, her kadın yüzüne değen sakalı sevmez. Ve ne kadar inkar etmeye çalışsak da, tünek hanımefendiye hükmediyor.

Peki, bir erkek ne yapsın?

Tıraş bıçağını çıkarmadan önce, hanımınızın sevgili sakalınızla yollarınızı ayırmanızı istemesinin en yaygın nedenleri – ve bunlardan nasıl kaçınacağınız…

Sakalınız Dağınık Görünüyor

Bir pandeminin ortasındayız ve kişisel bakım bölümünde biraz gevşek olmak bu günlerde biraz daha kabul edilebilir. Anladık.

Ancak, affedilebilir “pandemi görünümü” ile sadece dağınık görünüm arasında ince bir çizgi var. Ve siz o çizgiyi geçtiğinizde kadınların bunu fark edeceklerine dair bahse girebilirsiniz.

Ne yapabilirsin…

Fırçalamak. Yıkama ve yağlamadan sonra fırçalamak, tüyleri daha da yumuşatmaya ve şekillendirmeye yardımcı olur ve yağı eşit olarak dağıtır. artı bir yaban domuzu kıllarından yapılmış sakal fırçası acayip harika hissettiriyor!

Sakin ol. sağ ile sakal balsamıYağlar, tereyağı ve balmumu dokunuşundan yapılmış, sakalınızı daha da yumuşak hissedecek şekilde şekillendirirken, onu karşı konulmaz erkeksi, heykelsi, seçkin bir görünümle şekillendirebileceksiniz.

Profesyonelleri arayın. Profesyonel bir düzeltme, özellikle karınız/kız arkadaşınız berberin şekillendirilmesine ve şekillendirilmesine yardım ediyorsa, sakalınızın çekiciliğinde büyük bir fark yaratabilir. Heck, aynısını saçınla yap!

Sakalınız Cildini Tahriş Ediyor

Bu büyük bir şey. Sakalınızın pürüzsüz ve öpülebilir olmasını sağlamalısınız. Zorunlu.

Sorun sakalın kendisi olmayabilir ama nasıl hissediyor. Bunun için çözümler var! Yeni doğmuş bir bebek gibi onunla ilgilenmelisin. Yumuşak ve ipeksi yapın ki gerçekten dokunmak istediği bir şey olsun!

Ne yapabilirsin…

Sıvı yağ. Birkaç damla ovalayarak çizikleri anında azaltın. sakal yağı yıkandıktan sonra. Doğal yağların, özellikle organik argan yağı ve jojoba’nın bir kombinasyonu, yüz ormanınızı harika hissettirecek. A hafif kokulu sakal yağı sakalına da seksi puanlar verebilir!

Nemlendir. Sakal kıllarının kırılgan, kuru ve rahatsız edici derecede kaşındırmasını önlemek için, iyi bir nemlendirici olmalı! Bir bonus olarak, düzenli olarak nemlendirme ayrıca sakalın altındaki cildi de nemlendirerek pul pul dökülen, göze hoş gelmeyen sakalları önler.

Büyümeye devam. Kısa sakal kılları keskin ve dikenli hissettirir ve bayanınızın yüzünde hoş olmayan sakal döküntülerine neden olabilir. Bunun nedeni, yeni çıkan tüylerin ve kısa kesilmiş tüylerin kaşınan ve tahriş eden ani, keskin uçları olmasıdır. Biraz zamanla, daha uzun sakal kılları uçlarında yuvarlak ve yumuşak hale gelir. Bu nedenle, orta ila uzun sakal çok daha yumuşak ve daha rahattır.

Tırnağı kesin. Bir bayan tüylü bir yüzü öpmek istemediğini söylediğinde, sorun genellikle sakalın tamamına değil üst dudağa iner. Bunun nedeni, dudağın üzerinde büyüyen bıyık kıllarının dudaklarını kaşıdıklarında çok sinir bozucu ve tahriş edici olabilmesidir. Öyleyse bıyığını kes. Çok daha iyi hissettirecek – hem sizin için hem de onun için.

Sakalın kokuyor, adamım

Erkekler sakallarının görünüşünü ve kurnazlığını korumak için çok zaman harcarlar, ancak çoğu zaman nasıl koktuğunu unuturlar. Sakallarımız tam anlamıyla burnumuzun dibinde. 7/24 kokusunu alıyoruz. Bu, ortaya çıktığında sakal kokusuna karşı bizi biraz habersiz yapabilir.

Sakalınız kötü kokuyorsa, seksi olmaktan, hanımınız için bir “uzaklaştırın benden” baş belası haline gelebilir – bir kalp atışı içinde!

Oh, kokuyu kokuyla kapatmayı seven adamlardan biriyseniz (kim olduğunuzu biliyoruz), sakal numarasındaki eski kolonyayı atlayabilirsiniz – bu sadece kokuyu maskeler ve durumu ÇOK daha kötü hale getirebilir. Sadece yapma.

Ne yapabilirsin…

Onu yıka – doğru şekilde. Kullanın sakal kremi şampuan, normal bir şampuan değil ve kesinlikle sabun değil. İyi bir sakal şampuanı kötü parabenler, sülfat, fosfat ve silikon içermez. İstediğiniz şey, antioksidanların yanı sıra Omega-6 ve Omega-9 esansiyel yağ asitleri açısından zengin bir tanedir, böylece sakalınız iyi nemlendirilecektir. Düzgün yıkanmış ve nemlendirilmiş bir sakal yumuşaktır (asla sert değildir) ve harika kokar!

Üst düzey sakal bakım ürünlerine yatırım yaparak, yalnızca sakalınızın dokusunu iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda partnerinizin sakalın “kirli” olduğu konusundaki tüm fikirlerini de ortadan kaldırmış olursunuz.

*Bonus İpucu: Onu Dahil Edin

Sakal bakımınızı iki kişilik eğlenceli bir proje haline getirerek birlikteliği bir adım öteye taşıyın. İstekli ve yetenekliyse, hanımınızdan yıkama, yağlama, fırçalama ve hatta düzeltme yapmasını isteyin. Bu tür bir bağla, sakalınız ve sizin için daha derin bir sevgi geliştirebilir! Aynı zamanda olabildiğince şehvetli!

Sağlam kalın dostlarım.


Source link

Share:

You may also like

change language