Home Blog Grid Anti-aging skin care(Turkish) EMİLY WOOD VE HARRY İLE GLOW TIME GÖRÜNÜMÜ NASIL YARATILIR – Tropic Skincare

EMİLY WOOD VE HARRY İLE GLOW TIME GÖRÜNÜMÜ NASIL YARATILIR – Tropic Skincare


Yakın çekim için hazır mısın? Bu görünümün ışıltılı cildi, parlak dudakları ve çarpıcı göz makyajı ile bir profesyonel gibi odağı koruyun.

Makyaj sanatçısı ile çalıştık, Emily Ahşap, size bu taze yüzlü ve süslü makyaj eğitimini getirmek için sadece yürek hoplatan saçlarını ve delici gözlerini geliştirmek için çalıştı.

Aynı efekti çeşitli cilt tonları, cilt tipleri ve yüz şekilleri için nasıl yaratacağınızı göstermek için bu görünümlerin birçoğunu farklı modellerde yeniden yarattık. Temel temel öğelerinizin ve araçlarınızın yanı sıra, Harry’de gösterilen bu görünümü özelleştirilebilir, sürdürülebilir Renk paleti.

Emily, “Dudak kalemi uygularken küçük bir ipucu,” dedi, “parmağınızı kullanarak dudağın çevresini fırçalayın, daha dağınık bir görünüm verin ve daha büyük dudaklarınız olduğu yanılsamasını yaratın. henüz orada çok fazla ürün yok. ”

ADIM ADIM

ADIM BİR

Felç BEAUTY BOOSTER şeffaf Fondöten benn Gölge 4 kullanarak tüm yüzünüze EKO SANATÇI kabuki fırçası eşit kapsama sağlamak için.

Daha sonra, bu gözetlemelerin patlamasını sağlamak için, göz altlarınızı parlatarak parlatın. ILLUMA ışık yayan kapatıcı Gölge 3’te, Cildin örtmek istediğiniz diğer bölgelerine nazikçe dokunmadan önce.

İKİNCİ ADIM

ile parlaklığa giden yolu parlatın ECO ARTIST tam kapsama kabuki fırçası, hafif toz alma MİNERAL VAKFI Gölge 4’te Ekstra, kusursuz kapsama için yüzünüzün üzerinde. Ekstra parlaklık taramasıyla mücadele etmek için SOFT FOCUS mükemmelleştirici pudra yüz boyunca.

ADIM ÜÇ

Kaşlarınızı çarpıcı bir parlaklığa getirmenin zamanı geldi!

Açılı ucunu kullanarak ECO ARTIST 3’ü 1 arada göz fırçası, süpürmek BROW BOSS belirginleştirici pudra Sedir’de doğal rengini ve şeklini vurgulamak ve tanımlamak için kaşlarınız aracılığıyla.

ADIM DÖRT

Şimdi ince, boğucu bir bakış için.

nazikçe fırçala GÖZLER ÜZERİNDE basılan gölge Maca’da kabarık tarafı ile göz kapağınızın kıvrımına ECO ARTIST göz farı fırçası çarpıcı bir şekilde sade bir kontur oluşturmak için.

BEŞİNCİ ADIM

Hafifçe yanan göz farınızı aynı anda yumuşatmak ve keskinleştirmek için GÖZLER ÜZERİNDE basılan gölge Kaju düz tarafı ile göz kapağına ECO ARTIST 3’ü 1 arada göz fırçası. Bu, kıvrımınız boyunca renklendirmeyi gözünüzün geri kalanına karıştırmaya yardımcı olurken, aynı zamanda şekillendirmeyi de geliştirecektir.

ALTINCI ADIM

Hafifçe kayma SENİ GÖRÜNTÜLEŞTİRDİ kahverengi yumuşak, soluk bir görünüm için lekelenmeden önce su hattınız ve göz kapaklarınızın kenarı boyunca sürün.

Ardından, bir kat süpürün SABİTLEME JEL MASKARA siyah içinde dramatik, vurgulanmış bir görünüm için dış kirpiklere odaklanın.

YEDİNCİ ADIM

Cildinize son rötuşları yapmak için SO ŞEKİLLENDİRİLMİŞ krem ​​kontur Sienna’da kontur ve bronz, kubbeli ucuyla iyi uyum sağlar ECO ARTIST hassas yüz fırçası eşit, kasıtlı bir toz alma için.

Daha sonra aynı fırçanın sivri ucunu kullanarak süpürün. BLUSH CRUSH preslenmiş renk içinde Cşımarık şeftali Kızarmış, pembe bir ışıltı için yanaklarınıza.

SEKİZİNCİ ADIM

ile dudaklarınızı tanımlayın LINE UP dudak kalemi soyulmuş. Şimdi tatlı bir parlaklık yalamanın ve zarif, muhteşem bir şekilde parlayan doğal görünümün tadını çıkaracaksınız.Source link

Share:

You may also like

change language