Home Blog Grid Beard care(Turkish) Bugün ne için minnettarsın?

Bugün ne için minnettarsın?


Minnettarlık_in_adversity

Bugün dünyada olan biten her şeyle…

Neye şükrediyorsun? Belki de bu kesinti, minnettar olduğunuz şeyleri yansıtmak için mükemmeldir.

Görüyorsunuz, bir şükran tutumu, akıl sağlığınızı korumanın ve endişeyi azaltmanın en iyi tarifi.

“Üç yıllık araştırma, minnettarlığın özellikle güçlü bir duygu olduğunu gösteriyor. Yüksek düzeyde şükran duyduğumuz zaman, yüksek düzeyde iyimserlik, daha düşük stres ve depresyon düzeyleri, daha iyi fiziksel sağlık ile bağlantılıdır, hepsinden önemlisi, bununla bağlantılıdır. daha iyi bağışıklık sistemi yanıtı.” Avustralyalı akademisyen, psikolog ve yazar Lea Waters’a göre bu.

Ama biyoloji bir yana, minnetin ruhumuzu nasıl etkileyebileceğine odaklanalım. Alıntılamak, Robert Emmons, dünyaca ünlü bir psikolog ve şükran konusunda uzman: “Aslında, hayata minnettar bir bakış açısıyla en çok kazanacağımız zaman tam da kriz koşulları altında.”

“Moral bozukluğu karşısında, şükran enerji verme gücüne sahiptir. Kırılma karşısında şükran, iyileştirme gücüne sahiptir. Umutsuzluk karşısında şükran, umut getirme gücüne sahiptir.”

Şükretmek demek, hala hayatta kalabileceğimizi ve hayatın durmak zorunda olmadığını fark edebileceğimiz anlamına geliyor…

Şahsen ben ailem, sağlığım, işim için minnettarım. Ve özellikle SENScruffy Jack’s’in oluşmasına yardım eden kişi.

Belki de bunun bir başka gümüş astarı, bize şeylere daha az bağlılıkla daha basit ama bol hayatlar yaşamayı öğretiyor ve ilişkiler nihai mutluluğumuz.

“Minnettar olmak, görmekte olduğunuz mücadeleleri görmezden gelmek değildir, bu, onları perspektife soktuğunuz anlamına gelir – hala iyi anların olduğu anlamına gelir.”

Tüm bunların arasında bile, işte buradasın…

Hala dimdik ayakta.

Hayatta kalmak.

Güçlü olmak.

Ve biliyor musun?

Tüm bunların sona ereceğini, hepimiz normal rutinlerimize döndüğümüzde, hayatı yeniden ilk kez yaşıyormuş gibi deneyimleyeceğinizi düşünmek istiyorum… yeni bir şeyin yeniden doğuşu.

Hayata yeni bir çift gözle, yenilenmiş bir bakış açısıyla bakacaksınız… Daima minnettarım.

Her şey için – yaşam için, sağlık için, özgürlük için…

Aaah…kriz olmadan önce hepimizin kanıksamış olabileceği basit ama temel şeyler.

Bu minnettar ruha son derece sahip olduğum için, size bir sürü teklif etmek istiyorum. %30 indirim Minnettarlığımı göstermek için sakal yağları ve balzamlarımızda indirim (ücretsiz kargo ile) – sadece sınırlı bir teklif için! Kodu kullan İLKBAHAR30 Kasada.

Bu yüzden, sürerken hemen alın. Bu büyük fırsatı kaçırmak istemezsiniz!

Sağlıcakla, sağlıkla!


Süleyman, “hep minnettar”, RomanoSource link

Share:

You may also like

change language