Home Blog Grid Beard care(Turkish) Anchor Beard - Büyütme, Tıraş Etme ve Şekillendirme İçin En İyi Rehber

Anchor Beard – Büyütme, Tıraş Etme ve Şekillendirme İçin En İyi Rehber


Çapa sakal son zamanlarda popüler bir saç modeli. Yıllardır var olmasına rağmen. Bugün, her zamankinden daha fazla trend. Kullanım, düzeltme, şekillendirme ve çok daha fazlası ile birlikte çapa sakalının nasıl yetiştirileceğini görelim. Bu kesin kılavuz, bu sakal stilinin arkasındaki tarihi gösterecek ve aynı zamanda stildeki farklı varyasyonları gösterecektir. Sakalınızı nasıl uzatacağınızı ve bakımını nasıl yapacağınızı öğrenin ve sakalınızı şekillendirmek ve şekillendirmek için en iyi ipuçlarını alın.

İçindekiler

Çapa Sakal nedir?

Van Dyke sakalına benzer şekilde çapa sakalı, bıyık ve gemi çapa şekli keçi sakalından oluşan bir sakal stilidir. Bazen kraliyet sakalı olarak adlandırılan Çapa sakalı çok yönlü bir stildir. Kısa veya uzun giyilebilir. Çapa sakal, kurumsal dünya ve Hollywood’daki erkekler arasında çok popüler bir sakal stilidir.

Çapa Sakalının Varyasyonları

Farklı bir bıyık ve ruh bandı ile giyilebilir, ancak bazıları ruh bandı olmadan, hatta bazıları çene kayışı ile de tercih eder. Sadece bıyıkları ve çenelerinde biraz sakal olduğu gibi, sakallarını uzatma konusunda kendine güvenmeyen erkekler tarafından giyilebilir. Çapa Sakalları, geleneksel çapa sakalı gibi hala yanlardan bağlı olan ancak çenenin altından bağlı olmayan bağlantısız çapa gibi birçok farklı şekilde şekillendirilebilir.Source link

Share:

You may also like

change language